Amphenol Industrial 97-3106B20-3S-940
97-3106B20-3S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-3S-940
Brief Description
AB 3C 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-3S-940.pdf
Availability of 97-3106B20-3S-940
QUANTITY
97-3106B20-3S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-3S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-3S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-3S-940
Related Links97-3106B, 97-3106B20-3S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-3S-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-3S-940
CONN HOUSING ZH 4POS 1.5MM WHT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
IGBT 600V 42A 160W TO247AC datasheet.pdf
CAP MICA 15PF 5% 1KV 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 23POS SKT datasheet.pdf
SLIT MASK FOR SF4-AH48-H datasheet.pdf
LED MATRIX 5X7 2 570NM GRN datasheet.pdf
ATTENUATOR SMA 18GHZ 6DB datasheet.pdf
CAP FILM 0.018UF 10% 310VAC AXIA datasheet.pdf
CAP FILM 3.3NF 20% 1600VDC datasheet.pdf