Amphenol Industrial 97-3106B20-4P-417-940
97-3106B20-4P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-4P-417-940
Brief Description
AB 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-4P-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-4P-417-940
QUANTITY
97-3106B20-4P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-4P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-4P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-4P-417-940
Related Links97-3106B20, 97-3106B20-4P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-4P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-4P-417-940
WASHER SEALING #6 STN STEEL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 8AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
HEATSHRINK 25.4MM ID 50MM L datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEAT SHRINK PVC CLEAR 1" datasheet.pdf
TOOL ACCY datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 50MA 550 MOHM datasheet.pdf