Amphenol Industrial 97-3106B20-7PZ-417-940
97-3106B20-7PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-7PZ-417-940
Brief Description
AB 8C 8#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-7PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B20-7PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B20-7PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-7PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-7PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-7PZ-417-940
Related Links97-3106B20-, 97-3106B20-7PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-7PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B20-7PZ-417-940
CONN HEADER 69POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
CAP CER 15PF 250V 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
RES 1.27 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 104K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
VARISTOR 670V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT datasheet.pdf
IC CLK GEN SPREAD SPECTRUM 8DFN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB datasheet.pdf
2.5 V to 5.5 V, Parallel Interface 2.5 V to 5.5 V, Parallel Interface IC datasheet.pdf