Amphenol Industrial 97-3106B20-8SZ
97-3106B20-8SZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B20-8SZ
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B20-8SZ.pdf
Availability of 97-3106B20-8SZ
QUANTITY
97-3106B20-8SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B20-8SZ
Internal Part NumberEIS-97-3106B20-8SZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B20-8SZ
Related Links97-3106, 97-3106B20-8SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B20-8SZ Details Description
Related parts for 97-3106B20-8SZ
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SIDACTOR 4CH 270/400V 400A MS013 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 900V 6A TO-220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN TERM BLK CARD EDGE 20POS datasheet.pdf
CONN HDR BKWY VERT GOLD 34POS datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 2W DO204AL datasheet.pdf
OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 27NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf