Amphenol Industrial 97-3106B22-10PW-940
97-3106B22-10PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-10PW-940
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-10PW-940.pdf
Availability of 97-3106B22-10PW-940
QUANTITY
97-3106B22-10PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-10PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-10PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-10PW-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-10PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-10PW-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-10PW-940
SSD 114GB 2.5" UATA datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V/3.3V 10SON datasheet.pdf
BD EMULATOR 78K0 UPD780988 NS datasheet.pdf
IC RF PWR AMP 802.11B/G/N 6-QFN datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 249 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 12pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC-49S datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM datasheet.pdf