Amphenol Industrial 97-3106B22-10S-417-940
97-3106B22-10S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-10S-417-940
Brief Description
AB 4C 4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-10S-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-10S-417-940
QUANTITY
97-3106B22-10S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-10S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-10S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-10S-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-10S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-10S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-10S-417-940
HEATSHRINK BLACK 3IN X 5FT datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V/1.8V/2.63V 8DFN datasheet.pdf
IC SCR 50A 600V RD91-3 datasheet.pdf
RES SMD 9.1K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
NON-STANDARD PART CALL FIRST datasheet.pdf
VARISTOR 243V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES 19.1 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Header 62 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS INLINE SKT datasheet.pdf