Amphenol Industrial 97-3106B22-14PY-940
97-3106B22-14PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-14PY-940
Brief Description
AB 19C 19#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-14PY-940.pdf
Availability of 97-3106B22-14PY-940
QUANTITY
97-3106B22-14PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-14PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-14PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-14PY-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-14PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-14PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-14PY-940
BATTERY PACK NIMH 9.6V 700MAH datasheet.pdf
CABLE CAT6 UNSHIELDED RED .5M datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 133MHZ 369BGA datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 13POS datasheet.pdf
CAP CER 1UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CABLE R/A MALE-FEMALE 2POS 6' datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 0.1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
RES 13K OHM 0.6W 1% RADIAL datasheet.pdf