Amphenol Industrial 97-3106B22-14SY-940
97-3106B22-14SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-14SY-940
Brief Description
AB 19C 19#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-14SY-940.pdf
Availability of 97-3106B22-14SY-940
QUANTITY
97-3106B22-14SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-14SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-14SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-14SY-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-14SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-14SY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-14SY-940
IC OCT D TRANSP LATCH INV 20SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CABLE 4COND 20AWG datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
LENS FOR GEMLITE INDICATOR RED datasheet.pdf
RES 15.4K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf