Amphenol Industrial 97-3106B22-16PW-417-940
97-3106B22-16PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-16PW-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-16PW-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-16PW-417-940
QUANTITY
97-3106B22-16PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-16PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-16PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-16PW-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-16PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-16PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-16PW-417-940
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP datasheet.pdf
IC SWITCH SPDT 8MSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 3.81MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES SMD 22.1K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
Connector Socket 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC MCU ARM 256KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM datasheet.pdf
CRIMPER, INSULATION O datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 10% 1.6KV RAD datasheet.pdf