Amphenol Industrial 97-3106B22-16PZ-417-940
97-3106B22-16PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-16PZ-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-16PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-16PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B22-16PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-16PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-16PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-16PZ-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-16PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-16PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-16PZ-417-940
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
BEZEL SOLID PLASTIC BLACK 2/PACK datasheet.pdf
RES 5.32K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
CABLE 25COND 18AWG SLATE 100' datasheet.pdf
Connector Socket 3 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
HC-EVO-D15-CHWS-PL-BK datasheet.pdf
HDI RECP ASSY 4 ROW 240 POS datasheet.pdf