Amphenol Industrial 97-3106B22-18SZ-940
97-3106B22-18SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-18SZ-940
Brief Description
AB 8C 8#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-18SZ-940.pdf
Availability of 97-3106B22-18SZ-940
QUANTITY
97-3106B22-18SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-18SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-18SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-18SZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-18SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-18SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-18SZ-940
IC VREF SERIES/SHUNT 5V 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 200V X7R 0805 datasheet.pdf
THERMAL GREASE 3KG TGREASE 880 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS CBL MNT PIN datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 630V JB 1210 datasheet.pdf
LMZFL 5/7/135 3.5 GR datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 75 OHM PCB datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 18POS INLINE SKT datasheet.pdf