Amphenol Industrial 97-3106B22-20PW-417
97-3106B22-20PW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-20PW-417
Brief Description
AB 9C 9#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-20PW-417.pdf
Availability of 97-3106B22-20PW-417
QUANTITY
97-3106B22-20PW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-20PW-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-20PW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-20PW-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-20PW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-20PW-417 Details Description
Related parts for 97-3106B22-20PW-417
CONN SPRING 20POS DUAL .236 PCB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
RND SPACER 0.147" NYLON 19.94MM datasheet.pdf
VARISTOR 184.5V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
PIN-STAKED FLEX JUMPER 5POS datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V 1.3NS 50PPM 3.2X5 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 16.2V 600MW DO220AA datasheet.pdf