Amphenol Industrial 97-3106B22-20S
97-3106B22-20S picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-20S
Brief Description
AB 9C 9#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-20S.pdf
Availability of 97-3106B22-20S
QUANTITY
97-3106B22-20S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-20S
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-20S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-20S
Related Links97-3106, 97-3106B22-20S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-20S Details Description
Related parts for 97-3106B22-20S
SWITCH DIP 4POS SEALED GOLD 5V datasheet.pdf
CARDEDGE 60POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CAP CER 47PF 500V 1111 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 10% 2312 datasheet.pdf
POT 2.0M OHM THUMBWHEEL CERM ST datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES 118K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
SR BTS PCINSL 8 ASY C datasheet.pdf
FIXED IND 1NH 300MA 80 MOHM SMD datasheet.pdf