Amphenol Industrial 97-3106B22-20SY-940
97-3106B22-20SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-20SY-940
Brief Description
AB 9C 9#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-20SY-940.pdf
Availability of 97-3106B22-20SY-940
QUANTITY
97-3106B22-20SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-20SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-20SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-20SY-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-20SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-20SY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-20SY-940
KIT .250 QUICK DIS Q.C. ADAPTER datasheet.pdf
CONN 2MM HEADER 125POS STR GOLD datasheet.pdf
RES SMD 66.5 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 60V 2.2 OHM 130C datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
RES 232 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 4POS 5M datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf