Amphenol Industrial 97-3106B22-20SZ-940
97-3106B22-20SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-20SZ-940
Brief Description
AB 9C 9#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-20SZ-940.pdf
Availability of 97-3106B22-20SZ-940
QUANTITY
97-3106B22-20SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-20SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-20SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-20SZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-20SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-20SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-20SZ-940
RES 7.5K OHM 70W 5% TO247 datasheet.pdf
INSRT/EXTRCT PCB 2.00" .094" BLK datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20V 10% 2917 datasheet.pdf
IC DUAL-SLOT HOT-PLUG CTRL 48QFN datasheet.pdf
RES SMD 301K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
INVERTER 460V 3-PH 0.4KW datasheet.pdf
LIQUID LEVEL DETECTION FIBER datasheet.pdf
TVS DIODE 5.5VWM 11WLCSP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf