Amphenol Industrial 97-3106B22-5SX-417-940
97-3106B22-5SX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-5SX-417-940
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-5SX-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-5SX-417-940
QUANTITY
97-3106B22-5SX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-5SX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-5SX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-5SX-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-5SX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-5SX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-5SX-417-940
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IC MOSFET DVR 3A DUAL HS 8DFN datasheet.pdf
CONN HEADER 200POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 2300 OHM 5% TOLER datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 12V SIP DL datasheet.pdf
SCREWDRIVER TORX T15 7.52" datasheet.pdf
ENCODER KIT 3CH 100CPR 1/4" datasheet.pdf
RACK EXP BACKPLANE 5-SLOT datasheet.pdf
RES 39K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 22PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf