Amphenol Industrial 97-3106B22-8PY-417-940
97-3106B22-8PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-8PY-417-940
Brief Description
AB 2C 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-8PY-417-940.pdf
Availability of 97-3106B22-8PY-417-940
QUANTITY
97-3106B22-8PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-8PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-8PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-8PY-417-940
Related Links97-3106B22-, 97-3106B22-8PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-8PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B22-8PY-417-940
OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC 12BIT 500KHZ ADC CONV 8VSSOP datasheet.pdf
RES SMD 7.87 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 6SKT SLD CUP datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 datasheet.pdf