Amphenol Industrial 97-3106B24-28PZ-417-940
97-3106B24-28PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-28PZ-417-940
Brief Description
AB 24C 24#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-28PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B24-28PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B24-28PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-28PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-28PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-28PZ-417-940
Related Links97-3106B24-, 97-3106B24-28PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-28PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-28PZ-417-940
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/1.5V 0.15A 6MLF datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 300W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf
CONN FIBER SCRJ PLUG DUPLX datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
4 ROW R/A RECEPT CARD datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC datasheet.pdf