Amphenol Industrial 97-3106B24-5P
97-3106B24-5P picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-5P
Brief Description
AB 16C 16#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-5P.pdf
Availability of 97-3106B24-5P
QUANTITY
97-3106B24-5P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-5P
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-5P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-5P
Related Links97-310, 97-3106B24-5P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-5P Details Description
Related parts for 97-3106B24-5P
REG 2.5V 14A 3.3VIN ADJ HORZ datasheet.pdf
HARNESS CLIP STANDOFF 3/8" datasheet.pdf
IC DVR MOSFET N-CH QUAD 20-SOIC datasheet.pdf
IC RS485/422 TRANS QUAD 16TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 29.1VWM 52VC DO204AC datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 3.61K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 10K 5% 0402 datasheet.pdf
Connector Header 24 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf