Amphenol Industrial 97-3106B24-9SX-417-940
97-3106B24-9SX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-9SX-417-940
Brief Description
AB 2C 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-9SX-417-940.pdf
Availability of 97-3106B24-9SX-417-940
QUANTITY
97-3106B24-9SX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-9SX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-9SX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-9SX-417-940
Related Links97-3106B24-, 97-3106B24-9SX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-9SX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-9SX-417-940
CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
23P MTA156 CONN ASSY 18AWG LF datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
I/O MODULE 6 DIG 4 RELAY 24VDC datasheet.pdf
EVALUATION BOARD FOR ISL88013 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES 365 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 2 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf