Amphenol Industrial 97-3106B24-9SZ-417-940
97-3106B24-9SZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B24-9SZ-417-940
Brief Description
AB 2C 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B24-9SZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B24-9SZ-417-940
QUANTITY
97-3106B24-9SZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B24-9SZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B24-9SZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B24-9SZ-417-940
Related Links97-3106B24-, 97-3106B24-9SZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B24-9SZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B24-9SZ-417-940
IC SCSI 9-LINE TERM 28-TSSOP datasheet.pdf
IC VREF SERIES/SHUNT PROG 8SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
Connector Receptacle 94 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
4 ROW R/A RECEPTACLE SOLDER datasheet.pdf
SENSOR 15PSIS 7/16 UNF 4-20 MA datasheet.pdf
FIXED IND 16UH 9.9A 9.1 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-TX datasheet.pdf
MICRO 100C S 24" WHT JACKP NI datasheet.pdf
CONN M8 FML 4POS datasheet.pdf