Amphenol Industrial 97-3106B28-10PW-417-940
97-3106B28-10PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-10PW-417-940
Brief Description
AB 7C 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-10PW-417-940.pdf
Availability of 97-3106B28-10PW-417-940
QUANTITY
97-3106B28-10PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-10PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-10PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-10PW-417-940
Related Links97-3106B28-, 97-3106B28-10PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-10PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B28-10PW-417-940
FAN AXIAL 60X25.4MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 22POS 1MM 10" datasheet.pdf
RES SMD 365 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
EXT MSAS CABLE ASSY/RIBBON TWIN datasheet.pdf
RES 3.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf
RES SMD 110 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf