Amphenol Industrial 97-3106B28-12PX-417
97-3106B28-12PX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-12PX-417
Brief Description
AB 26C 26#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-12PX-417.pdf
Availability of 97-3106B28-12PX-417
QUANTITY
97-3106B28-12PX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-12PX-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-12PX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-12PX-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-12PX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-12PX-417 Details Description
Related parts for 97-3106B28-12PX-417
CAP CER 43PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
SHT MTL SCW FLAT PHIL #4 100/PK datasheet.pdf
CAP CER 10PF 1KV NP0 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG ATA VERT TYPE B G/F datasheet.pdf
CONN SOCKET .8MM 26POS SMD datasheet.pdf
CONN FPC 67POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.070" (1.78mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 595MA 550 MOHM TH datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf