Amphenol Industrial 97-3106B28-15SZ-940
97-3106B28-15SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-15SZ-940
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-15SZ-940.pdf
Availability of 97-3106B28-15SZ-940
QUANTITY
97-3106B28-15SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-15SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-15SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-15SZ-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-15SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-15SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B28-15SZ-940
CONN SPRING 51POS SNGL .255 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 5.51"LX5.51"W datasheet.pdf
FILTER LINE 250V 10A PANEL datasheet.pdf
RES 4.22 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf