Amphenol Industrial 97-3106B28-16SY-940
97-3106B28-16SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-16SY-940
Brief Description
AB 20C 20#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-16SY-940.pdf
Availability of 97-3106B28-16SY-940
QUANTITY
97-3106B28-16SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-16SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-16SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-16SY-940
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-16SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-16SY-940 Details Description
Related parts for 97-3106B28-16SY-940
IC DSC 16BIT 120KB FLASH 160BGA datasheet.pdf
OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 50PPM datasheet.pdf
IC REG CTRLR DUAL FIX/ADJ 8TSSOP datasheet.pdf
IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 5.6K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES 13.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 80POS .6MM GOLD SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf