Amphenol Industrial 97-3106B28-16SZ-417
97-3106B28-16SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-16SZ-417
Brief Description
AB 20C 20#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-16SZ-417.pdf
Availability of 97-3106B28-16SZ-417
QUANTITY
97-3106B28-16SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-16SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-16SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-16SZ-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-16SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-16SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3106B28-16SZ-417
BUSHING 16,16S 9/16OD datasheet.pdf
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG RED 250' datasheet.pdf
QSFP+TO4SFP+CUBRKOUTCBLE 2M datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf
LEAD 4MM BANANA SHTH PRAP SILIC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 20% 400VDC AXIAL datasheet.pdf