Amphenol Industrial 97-3106B28-2PY-417
97-3106B28-2PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-2PY-417
Brief Description
AB 14C 12#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-2PY-417.pdf
Availability of 97-3106B28-2PY-417
QUANTITY
97-3106B28-2PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-2PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-2PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-2PY-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B28-2PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-2PY-417 Details Description
Related parts for 97-3106B28-2PY-417
IC OPAMP GP 12MHZ DDPAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
POWER STRIP 60" 15A 12OUT 6'C datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 25MA 800 MOHM datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 12V IN 9V OUT datasheet.pdf
CARRYING CASE datasheet.pdf
RES 787K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
INSULATOR PVC YELLOW 5" datasheet.pdf
CAP POLY 0.68UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE PIN datasheet.pdf