Amphenol Industrial 97-3106B28-3PX-417-940
97-3106B28-3PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-3PX-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-3PX-417-940.pdf
Availability of 97-3106B28-3PX-417-940
QUANTITY
97-3106B28-3PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-3PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-3PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-3PX-417-940
Related Links97-3106B28-, 97-3106B28-3PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-3PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B28-3PX-417-940
CONN EDGECARD 72POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 datasheet.pdf
POT JOYSTICK 120K OHM datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 26POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
IC FPGA 97 I/O 144FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 12.7 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf