Amphenol Industrial 97-3106B28-3S-417
97-3106B28-3S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B28-3S-417
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B28-3S-417.pdf
Availability of 97-3106B28-3S-417
QUANTITY
97-3106B28-3S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B28-3S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B28-3S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B28-3S-417
Related Links97-3106B, 97-3106B28-3S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B28-3S-417 Details Description
Related parts for 97-3106B28-3S-417
IC MPU M680X0 20MHZ 184CQFP datasheet.pdf
CAP CER 22UF 6.3V X7S 1210 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 4.9PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
INCREMENTAL ENCODER datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 78 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V datasheet.pdf