Amphenol Industrial 97-3106B36-15SW
97-3106B36-15SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B36-15SW
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B36-15SW.pdf
Availability of 97-3106B36-15SW
QUANTITY
97-3106B36-15SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B36-15SW
Internal Part NumberEIS-97-3106B36-15SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B36-15SW
Related Links97-3106, 97-3106B36-15SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B36-15SW Details Description
Related parts for 97-3106B36-15SW
CAP CER 560PF 2.5KV NP0 1825 datasheet.pdf
RES SMD 3.9 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 1.5A TO126 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC 12 BIT DAC P/O 20-SOIC datasheet.pdf
IC DAC 12BIT QUAD 4.096V 16QFN datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf