Amphenol Industrial 97-3107A12S-3P
97-3107A12S-3P picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A12S-3P
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A12S-3P.pdf
Availability of 97-3107A12S-3P
QUANTITY
97-3107A12S-3P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A12S-3P
Internal Part NumberEIS-97-3107A12S-3P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A12S-3P
Related Links97-3107, 97-3107A12S-3P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A12S-3P Details Description
Related parts for 97-3107A12S-3P
CONN HEADER .100 SINGL R/A 19POS datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 24 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 400MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
Connector Socket 66 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
POT 75 OHM 225W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR VIPER06 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 1W datasheet.pdf