Amphenol Industrial 97-3107A16S-4PW-940
97-3107A16S-4PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A16S-4PW-940
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A16S-4PW-940.pdf
Availability of 97-3107A16S-4PW-940
QUANTITY
97-3107A16S-4PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A16S-4PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A16S-4PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A16S-4PW-940
Related Links97-3107A1, 97-3107A16S-4PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A16S-4PW-940 Details Description
Related parts for 97-3107A16S-4PW-940
RES 680K OHM 1/6W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 16POS MALE PANEL MT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 47.8VWM 80.85VC SMD datasheet.pdf
WRENCH COMBINATION 8MM 4.72" datasheet.pdf
MPAC 8R ST PF HDR datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 18POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
BLOCK MTG-PIN datasheet.pdf
PANEL MOUNT INDICATOR datasheet.pdf
NGR MON 240 VAC EXT RF NL GF 0.1 datasheet.pdf
TV 5C 5#16 PIN PLUG datasheet.pdf
500 MHz, Linear-in-dB VGA with AGC Detector IC datasheet.pdf