Amphenol Industrial 97-3107A22-4PY-417-940
97-3107A22-4PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-4PY-417-940
Brief Description
AB 4C 2#12, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-4PY-417-940.pdf
Availability of 97-3107A22-4PY-417-940
QUANTITY
97-3107A22-4PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-4PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-4PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-4PY-417-940
Related Links97-3107A22-, 97-3107A22-4PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-4PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-4PY-417-940
OPTOISOLATOR 7.5KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.78K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES ARRAY 23 RES 100 OHM 24SSOP datasheet.pdf
BOX ABS YELLOW 5.8"L X 3.5"W datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL 17MM ORANGE datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 35V X5R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 10.5K OHM 1% 1/3W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 256VWM 414VC DO15 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf