Amphenol Industrial 97-3107A24-12SX-940
97-3107A24-12SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A24-12SX-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A24-12SX-940.pdf
Availability of 97-3107A24-12SX-940
QUANTITY
97-3107A24-12SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A24-12SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A24-12SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A24-12SX-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A24-12SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A24-12SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107A24-12SX-940
IC CLK TIME MODULE ETHERNET datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 200V X7R 1812 datasheet.pdf
CONN BUTT SPLICE UNINS 22-26AWG datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.81MM datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 24A DFN5X6 datasheet.pdf