Amphenol Industrial 97-3107A24-7P-417-940
97-3107A24-7P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A24-7P-417-940
Brief Description
AB 16C 14#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A24-7P-417-940.pdf
Availability of 97-3107A24-7P-417-940
QUANTITY
97-3107A24-7P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A24-7P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A24-7P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A24-7P-417-940
Related Links97-3107A24, 97-3107A24-7P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A24-7P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107A24-7P-417-940
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 750PF 150V 1111 datasheet.pdf
IC CODEC AC'97 MIC/JACK 48-QFP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 7.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
RES SMD 8.76K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf