Amphenol Industrial 97-3107B20-23SW-940
97-3107B20-23SW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-23SW-940
Brief Description
AB 2C 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-23SW-940.pdf
Availability of 97-3107B20-23SW-940
QUANTITY
97-3107B20-23SW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-23SW-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-23SW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-23SW-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-23SW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-23SW-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-23SW-940
RES SMD 16 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 16.9 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.8A SYNC 10UMAX datasheet.pdf
RES SMD 243K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP MICA 910PF 5% 100V RADIAL datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 100MHZ 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125" datasheet.pdf
FIXED IND 1NH 1.2A 30 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 23POS SKT datasheet.pdf