Amphenol Industrial 97-3107B20-24SX-940
97-3107B20-24SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-24SX-940
Brief Description
AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-24SX-940.pdf
Availability of 97-3107B20-24SX-940
QUANTITY
97-3107B20-24SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-24SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-24SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-24SX-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-24SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-24SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-24SX-940
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 36POS datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DIP HEX FLUSH 20V datasheet.pdf
RES SMD 866 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 47 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf