Amphenol Industrial 97-3107B20-24SY-940
97-3107B20-24SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-24SY-940
Brief Description
AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-24SY-940.pdf
Availability of 97-3107B20-24SY-940
QUANTITY
97-3107B20-24SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-24SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-24SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-24SY-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-24SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-24SY-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-24SY-940
FUSE AUTO 4A 32VDC BLADE MINI datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8SOIC datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 8W datasheet.pdf
IC A/D CONV 12BIT SAMPLNG 28SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 20POS DUAL GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 1.82A 75 MOHM datasheet.pdf
1.25MM M VERT SMT 2X8 POS datasheet.pdf