Amphenol Industrial 97-3107B20-33P-417-940
97-3107B20-33P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-33P-417-940
Brief Description
AB 11C 11#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-33P-417-940.pdf
Availability of 97-3107B20-33P-417-940
QUANTITY
97-3107B20-33P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-33P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-33P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-33P-417-940
Related Links97-3107B20-, 97-3107B20-33P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-33P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-33P-417-940
HEX STANDOFF 2-56 BRASS 3/16" datasheet.pdf
IC FPGA 144 I/O 208PQFP datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 48SSOP datasheet.pdf
RES SMD 1.15K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
1.27MM MK DIMM ASSY RA .38AULF datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL TIN 56POS datasheet.pdf
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 10PIN SLD CUP datasheet.pdf
RES SMD 18.2K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf