Amphenol Industrial 97-3107B20-4PX-417-940
97-3107B20-4PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-4PX-417-940
Brief Description
AB 4C 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-4PX-417-940.pdf
Availability of 97-3107B20-4PX-417-940
QUANTITY
97-3107B20-4PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-4PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-4PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-4PX-417-940
Related Links97-3107B20-, 97-3107B20-4PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-4PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-4PX-417-940
IC REG LDO -12V 0.5A TO252-3 datasheet.pdf
MARKER SNAP-ON S 5.8-8.5MM WHITE datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
Connector Receptacle 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES CHAS MNT 15 OHM 1% 20W datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE 100' datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 250VDC 0.11UF RADIAL datasheet.pdf