Amphenol Industrial 97-3107B20-4S-417-940
97-3107B20-4S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-4S-417-940
Brief Description
AB 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-4S-417-940.pdf
Availability of 97-3107B20-4S-417-940
QUANTITY
97-3107B20-4S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-4S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-4S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-4S-417-940
Related Links97-3107B20, 97-3107B20-4S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-4S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-4S-417-940
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
GUIDE PIN datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 38KSPS 11CH 20-SSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM datasheet.pdf
RES 50 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 74 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
5.00MM EURO PLUG VERT ME FWE GRN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100" datasheet.pdf