Amphenol Industrial 97-3107B22-11PY-417
97-3107B22-11PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-11PY-417
Brief Description
AB 2C 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-11PY-417.pdf
Availability of 97-3107B22-11PY-417
QUANTITY
97-3107B22-11PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-11PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-11PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-11PY-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B22-11PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-11PY-417 Details Description
Related parts for 97-3107B22-11PY-417
CONN RCPT .100" 11POS GOLD T/H datasheet.pdf
SW MINI SPST-NC PIN PLNGR 250V datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 10.0K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 5.11 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 55MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A datasheet.pdf
OSC MEMS PROG datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
FUSE 100A 500V AC SIZE 000 NH datasheet.pdf