Amphenol Industrial 97-3107B22-19P-417-940
97-3107B22-19P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-19P-417-940
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-19P-417-940.pdf
Availability of 97-3107B22-19P-417-940
QUANTITY
97-3107B22-19P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-19P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-19P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-19P-417-940
Related Links97-3107B22-, 97-3107B22-19P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-19P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-19P-417-940
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 30A POLARPAK datasheet.pdf
TVS DIODE 34.8VWM 61.9VC 1.5KE datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONN FPC VERT 20POS 1.00MM PCB datasheet.pdf
IC TRANSMIT/RCVR SWITCH 56-TQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FLAT BKWY 06CKT datasheet.pdf
CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf