Amphenol Industrial 97-3107B22-34SZ-940
97-3107B22-34SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-34SZ-940
Brief Description
AB 5C 2#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-34SZ-940.pdf
Availability of 97-3107B22-34SZ-940
QUANTITY
97-3107B22-34SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-34SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-34SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-34SZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B22-34SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-34SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-34SZ-940
CASE PLSTC BLACK 8.38"L X 7.38"W datasheet.pdf
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC VOLTAGE MONITOR TRPL 14-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 649K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 2.94K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 560PF 500V NP0 1206 datasheet.pdf
SWITCH THUMB 0.1A 250V/50V datasheet.pdf
CONN MOD JACK 4P4C VERT UNSHLD datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf