Amphenol Industrial 97-3107B22-8PY-417-940
97-3107B22-8PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-8PY-417-940
Brief Description
AB 2C 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-8PY-417-940.pdf
Availability of 97-3107B22-8PY-417-940
QUANTITY
97-3107B22-8PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-8PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-8PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-8PY-417-940
Related Links97-3107B22-, 97-3107B22-8PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-8PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-8PY-417-940
IC VREF SERIES 5V 8DIP datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFG12G/AF12/AFG12G datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 20W D2PAK datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 25V 10% 2413 datasheet.pdf
RES 1.1K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 2.32K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
2MM W/B STR HDR W.COINING datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf