Amphenol Industrial 97-3107B22-9PX-417-940
97-3107B22-9PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-9PX-417-940
Brief Description
AB 3C 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-9PX-417-940.pdf
Availability of 97-3107B22-9PX-417-940
QUANTITY
97-3107B22-9PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-9PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-9PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-9PX-417-940
Related Links97-3107B22-, 97-3107B22-9PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-9PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-9PX-417-940
RES SMD 39 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 SQ WW datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.6 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 500MA TUMD2 datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 14POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
RES 35.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf