Amphenol Industrial 97-3107B24-28PZ-940
97-3107B24-28PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-28PZ-940
Brief Description
AB 24C 24#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-28PZ-940.pdf
Availability of 97-3107B24-28PZ-940
QUANTITY
97-3107B24-28PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-28PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-28PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-28PZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B24-28PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-28PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-28PZ-940
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH MINI SPDT ROLL LVR.187"QC datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR LP 2.30V SC70-3 datasheet.pdf
BATT NIMH 1.2V 4/5AA 1000MAH datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 140MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 600V 400A DIN datasheet.pdf
IC AFE 16BIT 50MSPS 4CH 48VQFN datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220 datasheet.pdf
Connector Socket 28 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf