Amphenol Industrial 97-3107B24-5SW-940
97-3107B24-5SW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-5SW-940
Brief Description
AB 16C 16#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-5SW-940.pdf
Availability of 97-3107B24-5SW-940
QUANTITY
97-3107B24-5SW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-5SW-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-5SW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-5SW-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B24-5SW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-5SW-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-5SW-940
IC DGTL POT DUAL 100K I2C 10MSOP datasheet.pdf
RES SMD 35.7K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
HEAT SINK 37.5 X 37.5 X 24.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 61A DIRECTFET L6 datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
IC SENSOR INTERFACE AUTO 14SSOP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
IC 32BIT SRL CMOS 80V 44PLCC datasheet.pdf