Amphenol Industrial 97-3107B24-5SY-940
97-3107B24-5SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-5SY-940
Brief Description
AB 16C 16#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-5SY-940.pdf
Availability of 97-3107B24-5SY-940
QUANTITY
97-3107B24-5SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-5SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-5SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-5SY-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B24-5SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-5SY-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-5SY-940
FEED-THRU TERM BLOCK 24-12AWG datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 10W AB MULTIWATT15 datasheet.pdf
IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
MICRO 37C P 18" WHT JACKS NI datasheet.pdf