Amphenol Industrial 97-3107B24-9PY-417-940
97-3107B24-9PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-9PY-417-940
Brief Description
AB 2C 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-9PY-417-940.pdf
Availability of 97-3107B24-9PY-417-940
QUANTITY
97-3107B24-9PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-9PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-9PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-9PY-417-940
Related Links97-3107B24-, 97-3107B24-9PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-9PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-9PY-417-940
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
OPTOISO 5KV PUSH PULL 8DIP GW datasheet.pdf
IC GATE DUAL FUNCTION 8VSSOP datasheet.pdf
AUDIO PLUG 3.5MM 3P INSULATED datasheet.pdf
FIXED IND 144UH 10A 32 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
RES 178 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
FRONT PROTECT COVER FOR SF4A datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf